HLEDÁTE SPOLEHLIVOU FIRMU NA INSTALACI FOTOVOLTAIKY?

Na trhu neustále roste počet společností, které se začaly věnovat instalacím fotovoltaiky (FVE). Mnohé mají pocit, že je tato problematika momentálně v trendu, a tak se montážím bohužel věnuje už „kdokoliv“. Buďte proto při výběru partnera na výstavbu fotovoltaiky opatrní.

PV SERVICE PLUS, která se věnuje komplexně realizacím fotovoltaických elektráren, je renomovaná společnost, která působí na trhu už déle než 16 let. V posledním období se střetáváme s množstvím případů, kdy se klienti v dobré víře nechají „nachytat“ podezřele nízkou cenou. Později v průběhu realizace zjistí, že uvedená cena není tak nízká, postupně přibývají různé dodatečné poplatky. Fotovoltaika není levná záležitost, proto si k její instalaci vyberte spolehlivého a zkušeného partnera.

PV SERVICE PLUS není v instalacích FVE žádný nováček. Máme za sebou už více než 240 realizací. Rádi bychom vám proto ukázali, jak postupujeme u každého našeho klienta, aby věděl, že se spolupráce s námi nemusí bát.

Pokud nás klient kontaktuje, dohodneme si termín nezávazné obhlídky, která je samozřejmě zdarma. Vše potřebné si na místě zaměříme a najdeme ideální místo pro umístění panelů s přihlédnutím k velikosti, sklonu a orientaci střechy.

V dalším kroku vypracujeme nabídku, která obsahuje výběr panelů, doplňkové vybavení i s nejvhodnějším řešením, včetně konečné ceny. Celou zakázku tedy připravíme a vykalkulujeme na klíč! V případě zájmu můžeme vypočítat i dobu návratnosti investice.

Po dohodě a podepsání objednávky vyřídíme za klienta všechna povolení potřebná pro spuštění FVE do provozu. Před montáží dodáme a dovezeme na místo realizace kompletně veškerý materiál. Montáž provedeme v předem dohodnutém termínu. Máte zájem financovat FVE za pomoci státní dotace? Rádi pomůžeme s vyřizováním veškerého „papírování“. Nenecháme to jen na vás.

Po montáži vám vysvětlíme všechny technické náležitosti a předvedeme obsluhu FVE. Naše spolupráce zahrnuje samozřejmě i záruční a pozáruční servis a bezplatné poradenství.

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku?

Kontaktujte nás, rádi vám ji připravíme.