PVS PLUS rozšiřuje portfolio o domácí elektronabíječky

Vlastníci elektromobilů mají pro nabíjení svého auta několik možností. Tou nejjednodušší je nabíjení elektromobilu doma. Jde jen o nouzové nabíjení a postačí k němu klasická 230V zásuvka a kabel. Jednoduše řečeno, elektromobil nabíjíte doma přes klasickou elektrickou zásuvku. Je to však časově i finančně nejnáročnější řešení.

Druhou možností jsou veřejně dostupné nabíjecí stojany na benzinových stanicích, v nákupních centrech, na veřejných parkovištích. U tohoto typu nabíjení je však potřebné předem naplánovat vhodný čas a místo, abychom dobu čekání během nabíjení dokázali i prakticky využít.

Pro komfortní využívání elektromobilu je ideální volbou třetí možnost, a tou je domácí elektronabíječka, tzv. wallbox. Svůj elektromobil tak můžete nabíjet v pohodlí domova a v době, která vám vyhovuje. Je to nejbezpečnější, nejrychlejší a nejlevnější způsob nabíjení. Domácí nabíjení přes wallbox může být i o polovinu levnější než na veřejně dostupných nabíjecích stojanech. Wallboxy se instalují na stěnu domu nebo garáže, na vlastní jistič a okruh. Domácí elektronabíječka má množství ochranných funkcí, kontrolních mechanismů, zobrazování statistik nebo spotřeby. Pokud se rozhodnete pro instalaci wallboxu ve vašem rodinném domě, všechny potřebné úkony v předpřípravné fázi vám tým PV SERVICE PLUS rád vysvětlí a připraví.

Jste-li majitelem fotovoltaické elektrárny, máte ideální kombinaci a svůj elektromobil můžete nabíjet zadarmo během dne a slunečního záření. Při legalizaci wallboxu je třeba počítat s možnou změnou tarifu za elektřinu a dobře ji zvážit.

Nabídku kvalitních domácích elektronabíječek společnosti PV SERVICE Plus najdete zde.

V případě zájmu o konzultaci, obhlídku a nabídku nás neváhejte kontaktovat.