Přemýšlíte o fotovoltaické elektrárně?

Dnes se všude kolem nás hovoří o rostoucích cenách energií. Řešením je výroba vlastní energie například prostřednictvím fotovoltaické elektrárny. I vy přemýšlíte o jejím zřízení? Chcete se dozvědět více informací, abyste se mohli správně rozhodnout, zda do tohoto „projektu“ jít, nebo ne? Přinášíme vám základní informace, jak postupovat při zřizování fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy.

V České republice je na fotovoltaické elektrárny státem podporovaná dotace pod názvem Nová zelená úsporám, která představuje sumu až do 205 000 Kč.

Klient musí mít v prvním kroku vlastní finanční zdroje ve výši přibližně 500 000 Kč.

Zakázka na klíč a absolutní transparentnost Naše společnost je na trhu 16 let a má za sebou více než 240 úspěšných instalací FVE a spokojených zákazníků. Naší konkurenční výhodou je absolutní finanční transparentnost. Klient, který se rozhodne pro spolupráci s námi, od nás dostane transparentní sumu na zakázku jako celek, která se během celé spolupráce nemění, nezvýší. Zakázka je realizována na klíč od nákupu komponentů, dovozu materiálu, přes samotnou realizaci stavby až po přihlášení. Ne všechny společnosti postupují stejně, třebaže se tak prezentují. Možná jsou některé konkurenční nabídky společností na první pohled levnější, ale neudělají všechno na klíč, což v procesu představuje komplikace pro klienta a v konečném důsledku je potom celá zakázka dražší. Proto je třeba dát při výběru partnera pozor na tak důležitou věc, jakou bezpochyby instalace fotovoltaiky na váš dům je. Stručně řečeno, ve spolupráci s PV Service Plus nehrozí žádné skryté dodatečné náklady a překvapení.

Prvním krokem ve spolupráci s naší společností je podpis smlouvy o vyhotovení. Celou instalaci klient platí ve čtyřech navazujících transparentních splátkách.

  • platba 60 % z ceny díla po podpise smlouvy
  • platba 30 % z ceny díla po instalaci systému – po odevzdání stavební části s instalovanou technologií
  • platba 10 % z ceny díla po prvním připojení FVE a odevzdání instalované technologie

Všechny finanční položky platí klient přímo společnosti PV Service Plus.

Jak se dostat k dotaci?

Po uzavření zakázky klient podá žádost o návratnost 60 % z proinvestované sumy. Celý proces, pokud jde o dotaci, pro vás rovněž zprocesujeme my na klíč, tedy včetně komunikace s distribučními sítěmi jako EGD a ČEZ, pokud nás o to požádáte. Návratnost financí se předpokládá od 30 do 60 dní. Týká se to majitelů všech rodinných domů, kteří plánují využívat fotovoltaickou elektrárnu k pokrytí vlastní spotřeby. Chcete vědět víc? Máte zájem o předběžnou cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat.