Servisní technik elektro – údržba fotovoltaických parků

Hledáme šikovného a zodpovědného kolegu na pozici Servisního technika elektro pro údržbu fotovoltaických parků. Vaší zodpovědností bude zajišťování bezproblémového chodu a údržby fotovoltaických zařízení.

Mzda: 45 000 – 60 000 Kč/měsíc

Druh pracovního poměru: Plný úvazek
Termín nástupu: Ihned, nebo dohodou

Náplň práce:
  • Provádění pravidelné údržby a servisu fotovoltaických elektráren
  • Diagnostika a opravy elektroinstalací a zařízení
  • Monitoring a kontrola výkonu fotovoltaických systémů
  • Spolupráce s týmem techniků a inženýrů
  • Vyřizování reklamací a řešení technických problémů
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a standardů kvality
Požadované kompetence:
  • Znalost elektroinstalací a zařízení
  • Zkušenosti s údržbou a servisem elektrozařízení
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Řidičský průkaz skupiny B
Požadované vzdělání:
  • Minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru elektro
  • Vyhláška 50/1978 Sb., §6
Jazykové znalosti:
  • Angličtina – Mírně pokročilý B1
Předchozí pracovní zkušenosti:
  • Minimálně 2 roky praxe v oblasti servisu a údržby elektrozařízení
Osobní předpoklady a dovednosti:
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Zodpovědnost a preciznost
  • Flexibilita a ochota cestovat
Odměňování a benefity:
  • Atraktivní mzda
  • Pravidelné školení a možnosti dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování (v případě výjezdů)
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis.