Inteligentní řízení domácnosti

Inteligentní řízení domácnosti Díky našemu SMART HOME systému můžete ovládat všechno z jednoho místa, jedním klikem a odkudkoli. Mám zájem

INTELIGENTNÍ ŘEŠENÍ

Vytvořte si svůj vlastní SMART HOME

Společnost PV SERVICE PLUS Vám nabízí inteligentní řízení domácnosti, díky kterému zažijete doma dokonalý komfort. Smart instalace, s inteligentní řídící jednotkou vám umožní ovládat standardní prvky ve vaši domácnosti maximálně pohodlně a jednoduše, za pomoci inteligentního ovládače, tabletu nebo aplikaci ve vašem telefonu.

Ztlumení světel, optimální nastavení žaluzií, regulace teploty, nastavení audio systému nebo také připojení kamerového systému – to všechno můžete díky našemu SMART HOME systému ovládat z jednoho místa a jedním klikem.

OSVĚTLENÍ

Světelnou scénu u vás doma si nastavíte přesně dle svých představ na příležitost, kterou právě potřebujete. Ztlumení různých zdrojů světla včetně LED žárovek a RGB pásů na požadovanou úroveň, časové zpoždění nastavení na zapnutí osvětlení, nastavení nočního režimu, vytvoření scény pro sledování TV nebo poslouchání hudby, automatické rozsvícení světel také ve vaši nepřítomnosti – to vše zvládnete s jednou inteligentní řídící jednotkou.

TOPENÍ

Regulace teploty u vás doma přesne tak, jak vám to vyhovuje. Teplotu v každé místnosti si nastavíte za pomocí jediného tlačítka nebo aplikace ve vašem telefonu. Rychlé a jednoduché nastavení ideální teploty u vás doma. Díky systému regulace teploty v jednotlivých místnostech dochází k významné úspoře energií.

ALL OFF

Vytvořte si tu správnou atmosféru, která vám navodí pocit klidu a pohody před spaním. Jediným tlačítkem vypněte všechna zařízení, stlumíte světla, zatáhnete žaluzie a uvedete svůj byt nebo dům do nočního režimu. Stejně tak jediným tlačítkem uvedete domácnost do stavu klidu a zakódujete byt při odchodu z domu.

STÍNĚNÍ

Rolety, žaluzie a markízy můžete ovládat jednoduše a komfortně za pomocí jednoho ovladače nebo aplikace ve vašem telefonu. Automatický systém ovládání, který respektuje vaše potřeby. Smart řešení v podobě časového ovládání v týdenním režimu nebo automatické řízení žaluzií dle intenzity slunečního záření.

BEZPEČNOST

Bezpečnost ašeho domova je na prvním místě. Se smart elektroinstalací máte možnost připojit libovolný počet kamer a sledovat je ve svém telefonu, také je za pomocí smart aplikace můžete v telefonu ovládat.

SPOTŘEBIČE

Díky inteligentní elektroinstalaci můžete zapnout nebo vypnout jakýkoliv spotřebič, který je zapojen v zásuvce.

AUDIO

Dokonalý zvuk a přepojení celého audio systému u vás doma. Celý prostor může být rozdělen do několika audio zón, ve kterých si vytvoříte tu správnou atmosféru jedním dotykem v mobilu.