Projektový manažer FVE

Hledáme zkušeného a motivovaného kolegu na pozici Projektového manažera pro fotovoltaické systémy (FVE) v prosperující společnosti. Vaší zodpovědností bude příprava podkladů a analýza potenciálních projektů, koordinace projekčních prací, plánování, a realizace fotovoltaických systémů pro firemní klientelu. Mzda: 45 000 – 63 000 CZK/měsíc

Druh pracovního poměru: Plný úvazek, živnostenský list
Termín nástupu: Ihned, nebo dohodou
Místo práce: Hodonín, Česká republika Náplň práce:
  • Příprava a koordinace projekčních prací a plánování
  • Komunikace se zákazníkem a obchodníkem, objasnění požadavků zákazníka
  • Výběr vhodného řešení a tvorba cenových nabídek
  • Příprava smluv pro zákazníky
  • Koordinace inženýrské činnosti, řízení výstavby, kolaudace a schvalovacího procesu
  • Zajišťování materiálů a monitorování projektových nákladů
  • Hodnocení projektů z hlediska času a nákladů
  • Příprava dokumentů a žádostí o legalizaci a dotace
  • Uzavírání projektů
Požadované kompetence:
  • Technické a analytické myšlení
  • Zkušenosti s tvorbou koncepcí cenových nabídek a přípravou podkladů pro fakturaci
  • Práce s MS Office na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
Požadované vzdělání:
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (stavební/strojírenské/elektrotechnické)
  • Vysokoškolské vzdělání je výhodou
Jazykové znalosti:
  • Angličtina na úrovni mírně pokročilý (B1)
  • Čeština na úrovni expert (C2)
  • Předchozí pracovní zkušenosti:
  • Minimálně 2 roky praxe na podobné pozici
Osobní předpoklady a dovednosti:
  • Empatie a společenskost
  • Organizovanost a preciznost
  • Týmový duch
Odměňování a benefity:
  • Mobilní telefon a notebook
  • Práce na HPP / Živnostenský list
  • Motivační plat a výkonnostní bonus
  • Výborní kolegové a teambuildingy
Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis.